Zabiegi ICOONE LASER 2

Czas trwania zabiegu:

40-60 min

Ilość zabiegów w serii:

5-15

Odstępy między zabiegami:

2 dni

ICOONE LASER MED 2 – redukcja cellulitu, obrzęków i tkanki tłuszczowej

ICOONE LASER MED 2®
Światowa premiera 2020 roku!

Naukowe podejście do nieinwazyjnego usuwania tkanki tłuszczowej, a także nowa, skuteczna metoda modelowania sylwetki, walki z cellulitem, luźną skórą, obrzękami limfatycznymi, bliznami oraz wszelkimi objawami starzenia się skóry, która swoją premierę miała w marcu 202o roku. Bazuje na opatentowanej technologii- pracy zmechanizowanych głowic masujących wyposażonych w rolki z licznymi mikrootworami, co warunkuje bardzo precyzyjne i dogłębne działanie na każdy milimetr skóry bez jej rozciągania czy powodowania urazów. To jedyne urządzenie na świecie, które oferuje także zabiegi z systemem podwójnych głowic zapewniające symetryczną stymulację, będące dwa razy szybsze i skuteczniejsze.

ICOONE LASER MED 2 ® posiada ulepszoną głowicę emitująca światło LED i LASER, które mogą być używane razem lub oddzielnie. Umożliwia to ukierunkowane zabiegi w konkretnych obszarach, w których zgromadził się tłuszcz, na znacznej części ciała. Rezultatem jest niezwykle dokładny, wielowymiarowy masaż leczonej powierzchni przy zachowaniu ogromnego szacunku dla skóry. Światło LED wywołuje efekt fotochemiczny w tkankach. Oddziałuje na fibroblasty i stymuluje produkcję kolagenu. Wpływa również na przepuszczalność błony komórkowej, powodując otwarcie porów w jej obrębie, co umożliwia odprowadzenie uwolnionego tłuszczu do układu limfatycznego bez uszkodzenia komórek. Fala lasera przenika w głąb tkanki, gdzie jest silnie absorbowana przez adipocyty, co powoduje podwyższenie ich temperatury oraz przyspieszenie procesu lipolizy, czyli rozkładu tłuszczu. Dodatkowo masaż dwoma niezależnymi rolkami odprowadza nadmiar płynów do głównych splotów limfatycznych.
Zabieg ICOONE LASER MED 2® skierowany jest do wszystkich kobiet i mężczyzn, pragnących bezboleśnie, szybko, nieinwazyjnie, skutecznie i bez ryzyka wystąpienia skutków ubocznych, rozwiązać swoje problemy estetyczno-terapeutyczne. A to wszystko niezależnie od rodzaju, wieku i kondycji skóry. Jest idealny dla osób przed i po zabiegach chirurgicznych, kobiet po porodach, uprawiających wyczynowo lub amatorsko sport, żyjących intensywnie i oczekują masażu, który zregeneruje ich ciało i umysł.

Zabieg ICOONE przeprowadzany jest w specjalnym, elastycznym kostiumie. Przy zastosowaniu unikalnych głowic wykonywany jest kompleksowy program pielęgnacyjny. Składa się on z dwóch etapów:

 • drenaż – zabieg podstawowy, drenujący służący ogólnej poprawie stanu skóry
 • fokus, czyli zabieg docelowy służący rozwiązaniu indywidualnego problemu, na przykład:
  • modelowanie pośladków,
  • jędrnianie skóry kolan, dekoltu lub biustu,
  • wyszczuplanie ud

Efektem zabiegów przy użyciu ICOONE LASER MED 2® jest stymulacja unaczynienia, uaktywnienie układu limfatycznego i układu krążenia, pobudzenie wymiany międzykomórkowej, rozbicie tkanki tłuszczowej oraz przywrócenie prawidłowego metabolizmu i wymodelowanie sylwetki.

WSKAZANIA DO ZABIEGU ICOONE LASER MED 2 ®:

 • Cellulit
 • Wiotka skóra
 • Lekka otyłość miejscowa
 • Wspomagająco po liposukcji
 • Obrzęki limfatyczne, problemy naczyniowe
 • Blizny
 • Sztywność mięśni
 • Zapalenia ścięgien
 • Starzenie się skóry

CZY ZABIEG JEST BOLESNY?

Zabiegi są nie tylko bezbolesne, ale i przyjemne. Podczas zabiegu odczuwalne jest zasysanie skóry oraz przyjemne chłodzenie. Zabieg ICOONE LASER MED 2® może być bolesny kiedy mamy zastoje limfatyczne, 3,4 stopień cellulitu oraz zastałe złogi tłuszczowe. Z każdym zabiegiem odczucia bólowe są coraz mniejsze, co świadczy o coraz lepszej kondycji naszego organizmu.

EFEKTY POZABIEGOWE

Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Aby osiągnąć spektakularne rezultaty niezbędne jest ukończenie całego cyklu zabiegowego, co oznacza 15 sesji 2 do 3 razy w tygodniu lub codziennie. Systematyczne sesje pozwolą na osiągnięcie niezwykłych rezultatów już po 2-3 tygodniach. Po skończeniu serii zabiegowej, zalecane jest przeprowadzanie 1 zabiegu ICOONE LASER MED 2 ® w miesiącu dla utrzymania efektu.

ZALECENIA POZABIEGOWE

Bardzo istotnym elementem terapii ICOONE LASER MED 2® jest picie minimum 1,5 płynów dziennie. Może to być niegazowana woda lub herbaty ziołowe. Należy pamiętać że, herbata, kawa oraz słodzone napoje nie wchodzą w skład dziennego zapotrzebowania na płyny. Zwiększone przyjmowanie płynów wpływa na usuwanie z organizmu produktów przemiany materii, złogów tłuszczowych, toksyn oraz może pomóc na zmniejszenie apetytu.

PRZECIWWSKAZANIA

 • choroby nowotworowe;
 • ciąża i okres karmienia piersią;
 • łuszczyca w fazie zapalnej w miejscu zabiegu;
 • przerwanie ciągłości skóry w miejscu wykonywania zabiegu;
 • stany zapalne skóry.

Promocja wiosenna w czerwcu!

* Wszystkie pakiety 15 zabiegów -10%!
* Do każdego pakietu 10 i 15 zabiegów Icoone na ciało- zabieg Icoone na twarz w prezencie!

(Promocje nie łączą się. Pakiety można wykorzystać w dowolnym terminie.)